Home | Stávky a blokování | Zdroje | Korupční linky | Zhoršení důchodů | Střet zajmů |
Reklama Zavřít reklamu 
Reklama Zavřít reklamu 

Ověřování a dokládání zdrojů | Odstoupit.cz

Připravujeme nový zdroj ověřených informací. V dnešním světě je nutné veškeré veřejné informace ověřovat. Vytvořili jsme nástroj, který bude každý den hlídat, sledovat a ověřovat veřejné informace a hodnotit jejich relevanci a pravdivost, dokládat, případně archivovat zdroje. Pro zahraniční média připravujeme službu překladu základních informací a navazujících kontaktů.
Demonstrace, stávky a blokování jedny z nejvyšších nástrojů na ochranu demokracie, výš už je jen otevřený střet.

Stávky a blokování jsou demokratické, vyvažují moc

Demonstrace, stávky a blokování jsou nejvyšší nástroje na ochranu demokracie, výš už je jen otevřený střet a ozbrojený konflikt. Tím se liší. Demonstrace, stávky a blokování musí probíhat poklidně, nesmí působit ztráty. Výjimkou je odpovídající tlumení ekonomiky a společenské náklady na samotný průběh demonstrace, stávky nebo blokování. Pokud jsou Vaše práva pošlapavána nebo je narušena integrita demokraci, například nedemokraticky řízeným hnutím, na naic nečekejte a organizujte demonstrace, stávky a blokování. Každý ztracený den bude prohlubovat krizi státu. Nedemokraticky vedené hnutí se bude stále více spojovat s ostatními nedemokratickými stranami ve společnosti (komunismus, fašismus, nacismus) a postupně bude přetvářet hodnoty státu , deformovat je a bude vyvíjet snahy změnit ústavu a způsob řízení státu. Česká republika má výhodu, že v roce 1989 stavěla prakticky na zelené louce, ta sice byla plná různých komunistických papokusů, ty jsme naštěstí rychle sanovali a vznikla mimořádně dobře funkční demokracie. Nenechme si ji vzít, nenechme si vzít ani napojení na Evropu. Toto jsou základy pro další úspěšný rozvoj republiky. Když pomineme neštěstí a společenský propad v létech 2017-2020 můžeme tvrdit, že naše země má před sebou skvělou budoucnost. Musíme ji chránit i za cenu demonstrací, stávek a blokování. Ústava nám to umožnila, využijme nejvyššího práva. Organizujte akce vždy bude-li to nutné. Dodržujte zákony, přejímejte odpovědnost.
http://www.odstoupit.cz/Linky_Babis |

21. února 2020
Může estébák řídit stát ? Nemůže.

Být stbák je stejné jako být gestapák

Představte si, že Německo řídí bývalý člen GESTAPO nebo SS. Asi by nebyl vhodným a důvěryhodným partnerem pro jakékoli jednání. Tak České republice se povedl ještě lepší kousek. Premiér našeho státu byl aktivní agent StB a stát to má podloženo jak z archívů, vědeckého výzkumu, tak ze soudního rozhodnutí. Přesto bývalý komunistický gestapák zůstává ve vládě a řídí náš stát.

31. ledna 2020

Andrej Babiš je známý prolhaný politik, ale také je definitivně stbák.
https://www.denik.cz/ze_sveta/babis-definitivne-prohral-soud-s-upn-ve-svazcich-stb-je-evidovan-opravnene-20180213.html |
První varování k masivnímu zhoršení situace v České republice

Zhoršení ve světovém hodnocení

Vláda Hnutí ANO nám přinesla největší zhoršení v celosvětovém kontextu za třicet let. Ani propad v létech krize 2008 a 2009 nám nepřinesl takový otřes a otřesný propad jako nástup Hnutí ANO

Nejvýraznější problém je skokové snížení hodnoty koruny, až stoporocentní zdražení vybraných potravin a služeb důležitých k životu. Neodpovídající zvýšení mezd a platů přineslo další vzdálení se od nejvyspělejších států světa. Utíká nám největší vzor Rakousko. Ve světových indexech se propadáme v korupci, stavu silnic a dálnic. V mnoha ohledech jsme zpět na úrovni rozvojových zemí. Zhoršila se dostupnost základního zdravotnictví, došlo k likvidaci malých provozoven na vesnicích a vylidnění.

29. ledna 2020

Platební schopnost České republiky se zhoršila
https://www.ekonomickymagazin.cz/2019/11/v-evropskem-hodnoceni-platebni-schopnosti-ceska-republika-vyrazne-poklesla/

Vnímání korupce je doslova propad
www.novinky.cz/zahranicni/clanek/ceska-republika-si-v-zebricku-vnimane-korupce-vyrazne-pohorsila-je-44-40310879

Digitální konkurenceschopnost klesáme
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/cr-klesla-v-zebricku-digitalni-konkurenceschopnosti-na-37-misto/1802288

Svoboda tisku se zhoršila
https://www.lidovky.cz/byznys/media/svoboda-tisku-se-zhorsuje-cesko-se-v-zebricku-propadlo-na-ctyricate-misto.A190418_075803_ln-media_krku

Už nepatříme do kluvu nejsilnějších zemi světa, klesáme.
https://www.tyden.cz/rubriky/byznys/cesko/cesko-se-dal-propada-v-zebricku-nejsilnejsich-zemi-sveta_236140.html

Konkurenceschopnost klesáme
https://www.info.cz/byznys/v-zebricku-konkurenceschopnosti-vedou-opet-usa-ceska-republika-klesla-na-29-misto-30790.html

Zhoršilo se životní prostředí
https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/zivotni-prostredi-se-zhorsilo-podle-vetsiny-cechu-je-vsak-dobre_510262.html

Zhoršený výhled pro české bankovnictví
https://echo24.cz/a/STYr6/agentura-moodys-zhorsila-vyhled-ceskeho-bankovnictvi-ocekava-zpomaleni-hdp

Skandální výroky premiéra

Ověřili jsme dva fašizující výroky Andreje Babiše a několik zpráv k postupu rady pro lidská práva ve vztahu k paní Válkové. Po ověření můžeme potvrdit, že důvěryhodné zdroje informují o následujících výrocích Andreje Babiše a Válkové.

Proto jsme se rozhodli oslovit více jak padesát mediálních domů v západních rozvinutých demokraciích, plus několik významných občanských aktivit světového významu v oblasti sběru dat k holocaustu.

28. ledna 2020

Při památce umučených v koncentračních táborech jak fašisticko-nacistických tak komunistických. Ověřili a založili jsme následující.

Babiš řekl: "kdo nepracoval šup a byl tam" o koncentračním táboře.

https://www.forum24.cz/babis-o-koncentraku-kdo-nepracoval-sup-a-byl-tam-jiste-a-pak-sup-do-plynove-komory

Babiš řekl: Náš národ je geneticky určen k větší roli.

https://nazory.aktualne.cz/komentare/babis-nas-narod-je-geneticky-urcen-kvetsi-roli-divne-vypisky/r~66f31216336411e9a0090cc47ab5f122/

Rada pro lidská práva Válková: na cikány ? Represe ! Cikáni ? Zločinci !

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/romove-jsou-ke-zlocinu-predurceni-tvrdi-sbornik-na-nemz-pracovala-valkova-86653?seq-no=1&dop-ab-variant&source=clanky-home

Válková je spoluautor s justičním vrahem Urválkem !!!

https://echo24.cz/a/SwyUi/valkova-spolupracovala-s-rudym-prokuratorem-urvalkem-netusila-jsem-kdo-to-je-haji-se

Exprezident Klaus: "Válková: za protektorátu se Čechům nic tak zlého nedělo" (in time nacism protectorate is not bad time, it is normal time)

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prepis-exprezident-klaus-se-pustil-do-sveho-syna-i-valkove-je-to-zly-sen-86654


Produced by Ecnea.com

Flag Counter

i1.cz